Kołonotatnik A5

Zeszyt czy kołonotatnik?

Czasy zeszytów z szara, kartonową okładką już dawno za nami. Dziś w księgarniach i supermarketach znajdziemy szeroki wybór zeszytów i notatników. Zwierzęta, krajobrazy, postacie z kreskówek – wybór okładek jest ogromny.
Poza szatą graficzną decydującą kwestią jest grubość zeszytu, jaka będzie nam potrzeba. Dostępne są oczywiście kilkunastokartkowe notatniki jak i posiadające kilkaset stron bruliony. Jaki więc wybrać? Czy lepszy będzie duży, klejony notatnik, czy może kołonotatnik A5?
Dla najmłodszych z pewnością najlepiej sprawdzą się cienkie zeszyty z atrakcyjną okładką, którą można pochwalić się wśród rówieśników. Młodzież szkolna chętnie sięga po zeszyty przeznaczone do konkretnych przedmiotów, z ich nazwami na okładce. Popularne są także takie z dołączonymi pomocami naukowymi, np. z zestawami wzorów matematycznych.
Na studiach i w pracy biurowej doskonale sprawdzi się kołonotatnik A5. W każdej chwili możemy wyrwać z niego kartkę, bez obaw, że jednocześnie wypadną także pozostałe. Kołonotatnik A5 sprawdza się także w trudnych warunkach, np. gdy musimy napisać coś szybko, na przysłowiowym „kolanie”. Możemy go bowiem złożyć w połowie i sam w sobie stanie się twardym, idealnym podłożem do pisania.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.